FOTOGENLAMPOR
2020-12-06
847750
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FOTOGENLAMPOR, 3 st, handhållna, omkring 1900-talets första hälft, mässing, höjd ca 19, 28, 30 cm
bruksslitage