Klubbat för:
1 800 SEK
1 200 SEK
HERBERT KRENCHEL, "Krenit", skålar, 5 st, emalj, "Krenit", Danmark, formgivna 1953, höjd 6-14 cm, diameter ca 12-25 cm
Bruksslitage, ytslitage förekommer, 1 mindre skål med litet nagg vid botten
847673
2020-12-06