Sideboard Malmsten
2020-12-01
847606
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SIDEBOARD, 1900-talets andra hälft, vitlackerad, nyckelbussningar i mässing, höjd ca 93, 148x41 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Smärre ytskador