Figurin
2020-12-12
847596
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 500 SEK |
FIGURIN i form av hund, Kina, 1900-tal, glaserat lergods, höjd ca 14, längd 15 cm
Smärre slitage