Bengt Lindström litografi
2020-11-30
847594
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Komposition med huvud och händer, signerad samt numrerad 66/75, litografi, bildstrl ca 52x72 cm