Uno Vallman oljemålning
2020-11-30
847482
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004): Komposition, signerad och daterad Uno Vallman -61, olja på pannå, 38x46 cm