Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
TARZAN, José Ortiz Moya (Spanien, 1932-2013), originalillustration - Tarzans gift of the gods, signerad, tusch på papper, påskrift omslag 2/81, ca 51x37 cm
Zustandsbeschreibung
Oramad, fläckar/skador
847381
2020-11-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner