Figuriner Lisa Larson
2020-12-06
847300
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LISA LARSON, figuriner, "Lejon", (3), Gustavsberg, stengods, delvis glaserade, höjd 14-5 cm
Smärre slitage, mikronagg kan förekomma