Silverbägare Daniel Hall
2020-12-07
847245
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 300 EUR |
BÄGARE, silver, höjd 8 cm, vikt ca 48 g, Daniel Hall, Åbo 1762.
Slitage, smärre skador.