Johan Ossian Andersson oljemålning
2020-12-04
847090
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
JOHAN OSSIAN ANDERSSON (1889-1975): Motiv med segelfartyg, signerad samt daterad 1928, olja på duk, ca 56x92 cm