Litografi Theo Tobiasse
2020-12-07
847043
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
THEO TOBIASSE (Frankrike, 1927-2012): Komposition, signerad, EA, ca 49x65 cm
Vågit blad