Franska vägglampetter ett par
2020-12-07
847031
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 200 EUR |
VÄGGLAMPETTER, senempire, Frankrike 1800-talets mitt, förgylld och patinerad brons, höjd 26 cm
Lätt slitage