Oidentifierad konstnär akvarell
2020-12-04
847027
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Motiv med Strängnäs, 1800-tal, akvarell, största mått ca 21,5x26,5 cm