Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
HELGE FRANZÉN (1913-2008) Motiv med Katarina kyrka, signerad samt daterad 47, olja på duk, ca 173x74 cm
Proveniens: Utställd på galleri Färg och Form
Krackelyr
846986
2020-12-04
Gör en kostnadsfri värdering här