Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ANDERS ZORN (1860-1920): Självporträtt, signerad i plåten samt i blyerts, etsning, tryckytan ca 16x11,5 cm
Gulnat blad
846962
2020-12-04
Gör en kostnadsfri värdering här