Skålfat cloisonne 1800/1900-tal
2020-12-07
846938
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKÅLFAT, cloisonne, Japan, 1800/1900-tal, polykrom dekor av drakar, diameter 25 cm.
Bruksslitage.