Piedestal
2020-11-30
846930
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PIEDESTAL, 1800-talets sista del, trä, bottenplatta på kulfötter, höjd 104 cm
slitage