Advent Skedar 3 st Silver Otto Larsson
2020-11-29
846923
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKEDAR, 3 st, silver, Otto Larsson, Landskrona, 1928/29, rokokomodell liknande Lübeck, förgyllt skedblad, bestående av sopp/ ragusked, såssked samt strösked, längd ca 185-330 mm, vikt ca 295 g
Fint bruksskick.