Advent Kaffeskedar 12 st Silver Otto Larsson
2020-11-29
846880
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 200 SEK |
KAFFESKEDAR, 12 st, silver, Otto Larsson, Landskrona, 1929, modell liknande Lübeck, förgyllt skedblad, längd ca 105 mm, vikt ca 110 g
Fint bruksskick.