Golvlampa 1900-talets andra hälft
2020-11-30
846878
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
GOLVLAMPA, up-light, 1900-talets slut, svartlackerad, röda detaljer, höjd ca 186 cm
Smärre ytskador