Ryska empire ljusstakar ett par
2020-12-07
846826
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 EUR |
LJUSSTAKAR, ETT PAR, empire, Ryssland 1800-luvun alku, förgylld brons, höjd 28,5 cm
Slitage