Oidentifierad konstnär 1800-tal
2020-12-03
846798
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskapsvy med bäck, signerad, olja på duk 75x62 cm
Krackelyr, begynnande släpp, retuscher