Albin Amelin färglitografi
2020-12-03
846785
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ALBIN AMELIN (1902-1975): Liggande modell, bildyta 53x72, signerad 154/310
Smärre gulnad