Edition Noël Wiwen Nilsson Skrin Lund 1948
2020-12-13
846682
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 12 000 SEK |
WWEN NILSSON, skrin, Lund, 1948, sterlingsilver, stilren rektangulär form, dekor med Eskulapstav / Asklepiosstav symbol för läkekonsten, signerad, längd ca 23 cm, bredd 9 cm, höjd ca 3 cm, vikt ca 600 g
Repor. Behov av puts. Möjligen professionell.