Theo Tobiasse litografi
2020-11-29
846600
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
THEO TOBIASSE (1927-2012): Figurscen,
med texten "Maternite ou un chevre a Venise ", signerad, 60/175, färglitografi, bladmått ca 52x69 cm
Flaga inom ram