Ryskt saltkar 1840-tal
2020-12-08
846492
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 150 EUR |
SALTKAR, silver, otydliga stämplar, Ryssland 1840-tal, bredd 7,3 cm, höjd 3,5 cm, vikt 32 g
skador