Stadsmotiv oljemålning
2020-11-28
846487
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stadsmotiv, påskrift a tergo Kasatkin 1988, olja på duk, ca 100x50 cm