Oidentifierad konstnär
2020-11-29
846473
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Kvinnoporträtt, olja på duk, 171x82 cm