Klubbat för:
2 400 SEK
2 500 SEK
BERGERE, 1900-talets första hälft, Louis XVI-stil, skuren dekor, förgyllda, textilklädsel, sitthöjd ca 45, total höjd 100 cm
Slitage
846450
2020-11-28