Oidentifierad konstnär oljemålning
2020-11-29
846446
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Komposition med duvor i månsken, signerad och daterad C.B Kim -77, olja duk, 72x60 cm
Skev