Sideboard
2020-11-28
846401
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SIDEBOARD, 1900-talets andra hälft, furu, två lådor, höjd ca 45, 100x40 cm
Bruksslitage