Peter Dahl färglitografi
2020-11-27
846376
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Operascen, signerad Peter Dahl, 56/375, färglitografi, bladmått ca 59x42 cm