Kosta Odelberg Junior servis

Kosta Odelberg Junior servis
Kosta Odelberg Junior servis
Kosta Odelberg Junior servis
Kosta Odelberg Junior servis
Kosta Odelberg Junior servis
Kosta Odelberg Junior servis
Kosta Odelberg Junior servis
Kosta Odelberg Junior servis
Kosta Odelberg Junior servis
Kosta Odelberg Junior servis
Kosta Odelberg Junior servis
Kosta Odelberg Junior servis
Kosta Odelberg Junior servis
Kosta Odelberg Junior servis

Klubbat för:

19 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

KOSTA, "Odelberg Junior", glasservis 68 dlr, graverad, slipad och förgylld dekor, bestående av: 12 champagne höjd ca 14 cm, 11 vinglas höjd ca 14 cm, 12 selterglas, 8 snapsglas, 12 likörglas höjd 9, 12 sherryglas höjd 9,5 cm, karaff med propp, medföljer 1 mindre glas med skador

846357

2020-11-27