Edward Hald Orrefors 1917
2020-11-27
846350
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
EDWARD HALD (1883-1980): Sittande modell, signerad och daterad Hald Orrefors 1917, blyerts, ca 29x22 cm
Dedikation till Albert Ahlin