SVEN X:et ERIXSON
2020-12-03
846329
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVEN X:et ERIXSON (1899-1970): figurkomposition, färglitografi, signerad, bildstorlek ca 39x28 cm
Ej examinerad ur ram