Hänge Cartier med diamanter
2020-11-26
846245
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 13 000 SEK |
CARTIER, hänge, 18 k vitguld, med briljantslipade diamanter, stämplat Cartier samt nr 835801, total längd ca 25 mm
Smärre repor