Lisa Larson figurin
2020-12-06
846122
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
LISA LARSON (född 1931), figurin i form av två lejon, signerad Lisa Larson studio Gustavsberg, glaserat lergods, längd 43 cm.
Framstår i gott skick, minimala nagg undertill.