Linnea Larsson oljemålning
2020-11-26
845895
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LINNEA LARSSON (född 1964): Syrener, signerad L. Larsson, daterad 2019, olja på duk, ca 50x60 cm