Robert Högfeldt akvarell
2020-11-29
845870
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): Vårlandskap, signerad, akvarell på pannå, ca 45x54 cm