Peter Dahl färglitografi
2020-11-25
845780
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (1934-2019): Fredmans Epistel 75, signerad PT, färglitografi, bildmått ca 28x42 cm