Klubbat för:
2 600 SEK
2 000 SEK
GLASSERVIS, 27 dlr, glas, 1940-tal, skärslipad dekor, bestående av 9 vinglas på kvadratisk fot, 9 starkvinsglas på dito, 9 selterglas, höjd ca 12-6 cm
Smärre bruksslitage
845355
2020-11-25