Matservisdelar med kaffe och teservis
Klubbat för:
4 000 SEK
4 000 SEK
MAT, KAFFE OCH TESERVISDELAR (23 delar), porslin, Meissen, 23 delar, 6+2 tallrikar, 4 desserttallrikar, fat, kaffekanna, tekanna, mjölkkanna, 2 sockerskålar med lock (medföljer 4 moccakoppar med naggade fat)
Skadad knopp på tekannan, tidigare lagning, samtliga tallrikar andra sorteringen
845323
2020-11-26