Skulpturer
2020-12-05
845246
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SKULPTURER, 6 st, 1900-tal, souvenirer, gjutmassa och sten, höjd 9 - 20 cm samt längd 23 cm.
Något ytslitage.