Oidentifierad konstnär oljemålning
2020-11-27
845184
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, höstlandskap, 1800-talets slut, signerad, olja på pannå, ca 28x40 cm
Torrsprickor i pannån