Klubbat för:
1 300 SEK
1 200 SEK
KANDELABRAR, 1 par, malm, 1800/1900-tal, märkt "B.A. Näsman Eskilstuna No 3"för 3 ljus vardera, går att montera till ljusstake, höjd ca. 42,5 cm
Ingår i auktionen Jultema
Bruksslitage
845155
2020-12-10