Bordsfotogenlampa
2020-12-10
845147
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSFOTOGENLAMPA, förgylld mässing, glas, höjd ca. 72 cm
Ingår i auktionen Jultema
Slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen