Golvlampa
2020-12-01
845145
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, 3 ljuspunkter, ställbara leder, stomme i trä, detaljer i mässing höjd ca 174 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej