Bjrön Widell
2020-11-27
845037
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BJÖRN WIDELL (född 1954): komposition, olja på duk, ca 62x50 cm
smärre ytslitage