Bord barockstil
2020-12-01
844994
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORD, barockstil, 1900-talets första hälft, två lådor i sargen, höjd ca 75, 100x67 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, repor och märken