Matta rölakan Karin Jönsson
2020-12-01
844990
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MATTA, rölakan, signerad JK (Karin Jönsson), ca 295x195 cm
Bruksslitage